West Ham má za sebou skvělý start sezóny!

Tým West Hamu spolu s Českými reprezentanty Tomášem Součkem, Alexem Králem a Vladimírem Coufalem skvěle odstartovali sezónu dvěma vítězství. Poté přišli dvě remízy a smolná prohra proti Rudým Ďáblům kdy v poslední minutě zápasu neproměnil penaltu Mark Noble. West Ham nezaostával ani v Evropě kde vyhráli poměrem 2:0 proti Chorvatským Dynamo Záhřeb. Prohru proti Manchesteru United odčinili tím, že jej vyřadili v pohárovém utkání EFL Cupu 1:0 a navázali na to další výhrou proti Leeds 2:1 v Premier League.

Za skvělým startem stojí jistě to, že kádr téměř neoslabil. V minulé sezóně skončil na fantastickém šestém místě a do posledního kola bojoval o ligu mistrů. Jedinou výraznou postavou co z klubu odešla byl Jesse Lingard, který se vrátil z hostování do Manchesteru United. Opačným směrem přišel již zmiňovaný Alex Král, Nikola Vlasič, Kurt Zouma a brankář Alfonse Areola.

West Ham těží zejména ze skvělé formy Michaila Antonia, který v pěti soutěžních zápasech nasázel pět gólu. Pokud by se West Hamu útočník zranil nemá příliš alternativ pro pozici hrotového hráče. Po odchodu útočníka Sebestiena Hallera do Ajaxu Amsterdam, který je nyní nejdražší posilou v klubové historii.

Bude zajímavé sledovat jestli si i tenhle rok West Ham vybojuje poháry, protože má značně náročnější program, kdy se počítá s tím že bude hrát i na jaře evropskou soutěž a kdo ví kam až dojde. Šířka kádru by právě mohla být problém.

Zdroj: Liversport.cz, Transfermarket.com, Foto: West Ham United

Start typing and press Enter to search