Měla Sparta posílit útok?

Sparta přivedla skvělého Jakuba Peška a Caspera Höjera, který do zranění hrál skvěle. Nově přišel i z Italské Sassuoli Lukáš Haraslín.

Sparta hraje od začátku sezóny velmi dobře, kdy i sám Jaroslav Tvrdík (šéf Slavie) prohlásil že bude Sparta vážným konkurentem v boji o titul. Sparta má skvělé křídelní hráče i střed zálohy. Hrot obývá zejména Adam Hložek, který může nastoupit jak na křídle tak na pozici pod hrotu. Není právě pozice hrotového útočníka místo kde by Sparta potřebovala ještě posílit? Sice má v kádru Matěje Půlkraba a Lukáše Juliše, ale oba zmiňovaní trpí často na zranění. Václav Drchal ani Martin Minchev zatím nevypadají že by mohli Adamu Hložkovy v pozici útočníka nějak konkurovat.

V přestupním období se mluvilo o tom že by do Sparty mohli zamířit Michal Krmenčík a Ivan Schranz, oba ale odešli do konkurenční Slavie a tak si Sparta ponechala v útoku hráče vlastních řad, což není samozřejmě špatně. Všichni kvalitu mají ale nechybí Spartě druhý ,,zabiják“ do útoku?

Spartu čeká velmi náročná sezóna, kdy budou hrát i základní skupinu Evropské ligy, a Adam Hložek nemůže odehrát všechno. Zvládl by jej někdo nahradit v případě zranění? Podobně jak se tomu stalo třeba minulý rok. Bude zajímavé sledovat jak se oběma Pražským S bude dařit v boji o titul a hlavně v derby, které se odehraje na Pražské Letné dne 3. 10.

zdroj: livesport.cz foto:https://www.facebook.com/ACSpartaPraha

Start typing and press Enter to search